Description
Samsung 27″ UHD 4K IPS Monitor, 3840×2160, 16:9, 300nit, 60Hz, 5ms, DP/ HDMI, HDR10, Tilt/Pivot, VESA, 3 Year Warranty
RRP: $439.00 Inc. GST
Login for partner pricing
2 In stock
Please log in or register to add products to your cart.Samsung 27″ UHD 4K IPS Monitor, 3840×2160, 16:9, 300nit, 60Hz, 5ms, DP/ HDMI, HDR10, Tilt/Pivot, VESA, 3 Year Warranty
| Weight | 6.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 680 × 480 × 160 mm |
| Manufacturer | Samsung |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Input | HDMI~DisplayPort |
| Monitor type | Flat Panel |
| Resolution | 3840x2160 |
| Size | 27" |
| Stand | Tilt~Pivot |
| VESA | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.