Description
Samsung 34″ UWQHD Monitor, 3440x1440n 21:9, 5(GTG), 100Hz, Almost-borderless Design, DP, 2xHDMI, HDR10, VESA, 3 Year Warranty
RRP: $519.00 Inc. GST
Login for partner pricing
Samsung 34″ UWQHD Monitor, 3440x1440n 21:9, 5(GTG), 100Hz, Almost-borderless Design, DP, 2xHDMI, HDR10, VESA, 3 Year Warranty
| Weight | 6.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 950 × 150 × 430 mm |
| Manufacturer | Samsung |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Input | HDMI~DisplayPort |
| Monitor type | Flat Panel |
| Resolution | 3440x1440 |
| Size | 34" |
| VESA | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.