Description
AOC 27″ Class 4K UHD LED IPS Monitor, 3840 x 2160, 350nit (350 cd/m²) , HDMI/DP, 60Hz, 4ms response, Speakers 2W × 2, VESA, Height/Tilt Stand, HDMI/DP Cables Included, 3 Year Warranty
RRP: $424.00 Inc. GST
Login for partner pricing
7 more on the way (ETA: 01-09-2025)
Please log in or register to add products to your cart.AOC 27″ Class 4K UHD LED IPS Monitor, 3840 x 2160, 350nit (350 cd/m²) , HDMI/DP, 60Hz, 4ms response, Speakers 2W × 2, VESA, Height/Tilt Stand, HDMI/DP Cables Included, 3 Year Warranty
| Weight | 20.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1308 × 553 × 420 mm |
| Manufacturer | AOC |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Input | HDMI~DisplayPort |
| Monitor type | Flat Panel |
| Resolution | 3840x2160 |
| Size | 27" |
| Stand | Tilt~Height |
| VESA | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.