Description
Samsung 24″ FHD IPS LED, 1920×1080, 16:9, 4ms, 100Hz, DP/HDMI, VESA, Tilt Stand, HDMI Cable included, 3 Year Warranty
RRP: N/A
Login for partner pricing
In stock > 20
Please log in or register to add products to your cart.Samsung 24″ FHD IPS LED, 1920×1080, 16:9, 4ms, 100Hz, DP/HDMI, VESA, Tilt Stand, HDMI Cable included, 3 Year Warranty
| Weight | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 155 × 390 × 670 mm |
| Manufacturer | Samsung |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Input | HDMI~DisplayPort |
| Monitor type | Flat Panel |
| Resolution | 1920x1080 |
| Size | 24" |
| Stand | Tilt |
| VESA | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.