Description
AOC 34″ 3K Curved VA Gaming Monitor, 3440×1440, 21:9, 2xHDMI/2xDP, 180Hz, 1ms response, Adaptive Sync, HDR Ready, VESA, Height/Swivel/Tilt Stand, DP cable included, 3 Year Warranty
RRP: $732.60 Inc. GST
Login for partner pricing
AOC 34″ 3K Curved VA Gaming Monitor, 3440×1440, 21:9, 2xHDMI/2xDP, 180Hz, 1ms response, Adaptive Sync, HDR Ready, VESA, Height/Swivel/Tilt Stand, DP cable included, 3 Year Warranty
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 280 × 903 × 548 mm |
| Manufacturer | AOC |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Input | HDMI~DisplayPort |
| Resolution | 3440x1440 |
| Size | 34" |
| Stand | Tilt~Swivel~Pivot~Height |
| VESA | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.