Description
HP ProOne 440 G9, 23.8″ NT, i5-13500T, 8GB DDR4 3200 , 256GB nvme SSD, WLAN, W11P64, 1YR ONSITE WTY
RRP: $1,799.00 Inc. GST
Login for partner pricing
In stock > 5
Please log in or register to add products to your cart.HP ProOne 440 G9, 23.8″ NT, i5-13500T, 8GB DDR4 3200 , 256GB nvme SSD, WLAN, W11P64, 1YR ONSITE WTY
| Weight | 11.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 655 × 460 × 200 mm |
| Manufacturer | HP |
| Product Categoires | Workstations |
| Form Factor | AIO |
| Graphics | Integrated Graphics |
| Processor | i5 |
| RAM | 8GB |
| Screen Size | 23.8" |
| Storage | 256GB SSD |
Reviews
There are no reviews yet.