Description
HP ProOne 440 G9 AIO 23.8″ FHD NT Intel i5-12500T 8GB 256GB SSD WIN11 PRO Intel UHD 770 Graphic WiFi6 Webcam 2xDP 1xHDMI KB+Mouse 1Yr OS WTY
RRP: $1,799.00 Inc. GST
Login for partner pricing
In stock > 5
Please log in or register to add products to your cart.HP ProOne 440 G9 AIO 23.8″ FHD NT Intel i5-12500T 8GB 256GB SSD WIN11 PRO Intel UHD 770 Graphic WiFi6 Webcam 2xDP 1xHDMI KB+Mouse 1Yr OS WTY
| Weight | 11.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 655 × 460 × 200 mm |
| Manufacturer | HP |
| Product Categoires | Workstations |
| Form Factor | AIO |
| Graphics | Integrated Graphics |
| HDD | No |
| Processor | i5 |
| Product Line | HP EliteOne 840 AIO |
| RAM | 16GB |
| Screen Size | 23.8" |
| Storage | 512GB SSD |
| Touch Screen | No |
Reviews
There are no reviews yet.