Description
AOC 23.8″ FHD IPS Monitor, 1920×1080, VGA/HDMI, 100Hz, 1ms response, Speakers,VESA, Tilt Stand, HDMI Cable Included, 3 Year Warranty
RRP: $162.80 Inc. GST
Login for partner pricing
In stock > 20
Please log in or register to add products to your cart.AOC 23.8″ FHD IPS Monitor, 1920×1080, VGA/HDMI, 100Hz, 1ms response, Speakers,VESA, Tilt Stand, HDMI Cable Included, 3 Year Warranty
| Weight | 4.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 126 × 614 × 394 mm |
| Manufacturer | AOC |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Input | D-Sub~HDMI |
| Monitor type | Flat Panel |
| Resolution | 1920x1080 |
| Size | 23.8" |
| Stand | Tilt |
| VESA | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.