Description
AOC 27″ FHD IPS Monitor, 1920×1080, 250nit, VGA/HDMI/DP, 75Hz, 4ms response, Speakers, VESA, Height/Pivot/Swivel/Tilt Stand, HDMI/DP Cables Included, 3 Year Warranty
RRP: $277.20 Inc. GST
Login for partner pricing
In stock > 5
Please log in or register to add products to your cart.AOC 27″ FHD IPS Monitor, 1920×1080, 250nit, VGA/HDMI/DP, 75Hz, 4ms response, Speakers, VESA, Height/Pivot/Swivel/Tilt Stand, HDMI/DP Cables Included, 3 Year Warranty
| Weight | 8.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 820 × 481 × 162 mm |
| Manufacturer | AOC |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Input | HDMI~DisplayPort |
| Resolution | 1920x1080 |
| Size | 27" |
| Stand | Tilt~Swivel~Pivot~Height |
| VESA | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.