Description
Asus GeForce RTX 4070 Super Dual 12G OC HDMI DP Graphics Card
RRP: $1,199.00 Inc. GST
Login for partner pricing
Asus GeForce RTX 4070 Super Dual 12G OC HDMI DP Graphics Card
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 410 × 90 × 240 mm |
| Manufacturer | ASUS |
| Product Categoires | Video Cards |
| Max Res | 7680x4320 |
| Memory Bus | 192bit |
| Memory Size | 12GB |
| Memory Type | GDDR6 |
Reviews
There are no reviews yet.