Description
Gigabyte Radeon RX 7700 XT Gaming OC, 12GB GDDR6 192bit, 2276MHz, 2x Display Port 2.1, 2x HDMI 2.1, Multiview 4, Max Res 7680×4320, 3 Year Warranty
RRP: $799.00 Inc. GST
Login for partner pricing
2 In stock
Please log in or register to add products to your cart.Gigabyte Radeon RX 7700 XT Gaming OC, 12GB GDDR6 192bit, 2276MHz, 2x Display Port 2.1, 2x HDMI 2.1, Multiview 4, Max Res 7680×4320, 3 Year Warranty
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 410 × 95 × 240 mm |
| Manufacturer | Gigabyte |
| Product Categoires | Video Cards |
| Max Res | 7680x4320 |
| Memory Bus | 192bit |
| Memory Size | 12GB |
| Memory Type | GDDR6 |
Reviews
There are no reviews yet.