Description
HP ProBook 440 G10 Intel i5-1335U, 16GB 3200MHz , 512GB SSD, 14″ FHD Touch Screen, 4G LTE, W11 Pro, 1 Yr Onsite Warranty
RRP: $2,077.00 Inc. GST
Login for partner pricing
2 In stock
Please log in or register to add products to your cart.HP ProBook 440 G10 Intel i5-1335U, 16GB 3200MHz , 512GB SSD, 14″ FHD Touch Screen, 4G LTE, W11 Pro, 1 Yr Onsite Warranty
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 483 × 69 × 305 mm |
| Manufacturer | HP |
| Product Categoires | Notebooks & Tablets |
| Graphics | Integrated Graphics |
| Mobile Broadband | 1 |
| Operating System | Windows 11 Professional |
| Processor | i5 |
| Product Line | HP ProBook 440 G10 |
| RAM | 16GB |
| Resolution | 1920x1080 |
| Screen Size | 14" |
| Storage | 512GB SSD |
| Touch Screen | Yes |
Reviews
There are no reviews yet.