Description
HP Elitebook 650 G10 15.6″ FHD, i7-1355U, 16GB DDR4 3200, 512GB PCIe NVMe SSD, WiFi 6, Windows 11Pro, 3Yr Onsite Warranty Replaces 86R75PA
RRP: $2,399.00 Inc. GST
Login for partner pricing
HP Elitebook 650 G10 15.6″ FHD, i7-1355U, 16GB DDR4 3200, 512GB PCIe NVMe SSD, WiFi 6, Windows 11Pro, 3Yr Onsite Warranty Replaces 86R75PA
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 520 × 70 × 305 mm |
| Manufacturer | HP |
| Product Categoires | Notebooks & Tablets |
| 2-in-1 | No |
| Graphics | Integrated Graphics |
| Mobile Broadband | 0 |
| Operating System | Windows 11 Professional |
| Processor | i7 |
| Product Line | EliteBook 650 |
| RAM | 16GB |
| Resolution | 1920x1080 |
| Screen Size | 15.6" |
| Storage | 512GB SSD |
| Touch Screen | No |
Reviews
There are no reviews yet.