Description
HP EliteBook 830 G10 13.3″ WUXGA Intel i5-1335U 16GB 512GB SSD WIN11 DG 10 PRO Iris Xe Graphics WIFI6E Thunderbolt Fingerprint Backlit 3yr OS 1.26kg
RRP: $2,349.00 Inc. GST
Login for partner pricing
3 In stock
Please log in or register to add products to your cart.HP EliteBook 830 G10 13.3″ WUXGA Intel i5-1335U 16GB 512GB SSD WIN11 DG 10 PRO Iris Xe Graphics WIFI6E Thunderbolt Fingerprint Backlit 3yr OS 1.26kg
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 483 × 107 × 305 mm |
| Manufacturer | HP |
| Product Categoires | Notebooks & Tablets |
| 2-in-1 | No |
| Graphics | Integrated Graphics |
| Mobile Broadband | 0 |
| Operating System | Windows 11 Pro DG Window 10 Pro |
| Processor | i5 |
| Product Line | EliteBook 830 |
| RAM | 16GB |
| Resolution | 1920x1200 |
| Screen Size | 13.3" |
| Storage | 512GB SSD |
| Touch Screen | No |
Reviews
There are no reviews yet.