Description
HP Elitebook X360 830 G10 13.3″ WUXGA IR TS , i5-1335U, 16GB DDR5 6400, 512GB PCIe NVMe SSD, Pen, WiFi 6, Windows 11Pro, 3Yr Onsite Warranty
RRP: $2,399.00 Inc. GST
Login for partner pricing
HP Elitebook X360 830 G10 13.3″ WUXGA IR TS , i5-1335U, 16GB DDR5 6400, 512GB PCIe NVMe SSD, Pen, WiFi 6, Windows 11Pro, 3Yr Onsite Warranty
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 449 × 80 × 305 mm |
| Manufacturer | HP |
| Product Categoires | Notebooks & Tablets |
| 2-in-1 | Yes |
| Graphics | Integrated Graphics |
| Mobile Broadband | 0 |
| Operating System | Windows 11 Professional |
| Processor | i5 |
| Product Line | Elitebook X360 830 |
| RAM | 16GB |
| Resolution | 1920x1200 |
| Screen Size | 13.3" |
| Storage | 512GB SSD |
| Touch Screen | Yes |
Reviews
There are no reviews yet.