Description
ThinkCentre M90a Gen 5 AIO, 23.8″ Touch, FHD, Intel® Q670 chipset, i7-14700, 16GB DDR5 4800MHz, 512GB SSD M.2 2280, UHD 770 Graphics, 180W Power Adapter, WiFi & BT, Webcam & Microphone, Kb/Mouse, Win11 Pro, 3 Year Onsite Wrty
RRP: $3,029.00 Inc. GST
Login for partner pricing
2 In stock
Please log in or register to add products to your cart.ThinkCentre M90a Gen 5 AIO, 23.8″ Touch, FHD, Intel® Q670 chipset, i7-14700, 16GB DDR5 4800MHz, 512GB SSD M.2 2280, UHD 770 Graphics, 180W Power Adapter, WiFi & BT, Webcam & Microphone, Kb/Mouse, Win11 Pro, 3 Year Onsite Wrty
| Weight | 10.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 690 × 238 × 545 mm |
| Manufacturer | Lenovo |
| Product Categoires | Workstations |
| Form Factor | SFF |
| Graphics | Integrated Graphics |
| HDD | Yes |
| Processor | i7 |
| Product Line | M90a |
| RAM | 16GB |
| Screen Size | 23.8" |
| Storage | 512GB SSD |
| Touch Screen | Yes |
Reviews
There are no reviews yet.