Description
Samsung 27″ ViewFinity UHD 4K LED Monitor, 3840×2160 16:9, 400nit, 60Hz, 5ms, DP/HDMI/USB Type-C, Height/Tilt/Swivel/Pivot, VESA, 3 Year Warranty
RRP: $799.00 Inc. GST
Login for partner pricing
4 In stock
Please log in or register to add products to your cart.Samsung 27″ ViewFinity UHD 4K LED Monitor, 3840×2160 16:9, 400nit, 60Hz, 5ms, DP/HDMI/USB Type-C, Height/Tilt/Swivel/Pivot, VESA, 3 Year Warranty
| Weight | 8.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 680 × 165 × 445 mm |
| Manufacturer | Samsung |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Input | HDMI~DisplayPort~"USB 3.0"~USB-C |
| Monitor type | Flat Panel |
| Resolution | 3840x2160 |
| Size | 27" |
| Stand | Tilt~Swivel~Pivot~Height |
| VESA | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.