Description
Samsung 32″ QHD IPS Monitor, 2560×1440 16:9, 300nit, 75Hz, 5ms, DP/ HDMI/USB Type-C, DP Out, RJ45, HDR10, 3 Port USB Hub, Height/Tilt/Swivel/Pivot, VESA, 3 Year Warranty
RRP: $679.00 Inc. GST
Login for partner pricing
• Clearance
5 In stock
Samsung 32″ QHD IPS Monitor, 2560×1440 16:9, 300nit, 75Hz, 5ms, DP/ HDMI/USB Type-C, DP Out, RJ45, HDR10, 3 Port USB Hub, Height/Tilt/Swivel/Pivot, VESA, 3 Year Warranty
| Weight | 9.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 800 × 510 × 160 mm |
| Manufacturer | Samsung |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Input | HDMI~DisplayPort~USB-C |
| Monitor type | Flat Panel |
| Resolution | 2560x1440 |
| Size | 32" |
| Stand | Tilt~Swivel~Pivot~Height |
| VESA | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.