Description
SAMSUNG (QBC) PRO DISPLAY, 65″ UHD 3840×2160, 350NITS, 3xHDMI, 2xUSB, LAN/WIFI/BT, embedded MagicINFO™ S10 player, Dimension: 1456.8 x 831.9 x 28.5mm, PORTRAIT/LANDSCAPE, 16/7, 3Y WARRANTY
RRP: N/A
Login for partner pricing
• Ordered On Request
SAMSUNG (QBC) PRO DISPLAY, 65″ UHD 3840×2160, 350NITS, 3xHDMI, 2xUSB, LAN/WIFI/BT, embedded MagicINFO™ S10 player, Dimension: 1456.8 x 831.9 x 28.5mm, PORTRAIT/LANDSCAPE, 16/7, 3Y WARRANTY
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1616 × 945 × 164 mm |
| Manufacturer | Samsung |
| Product Categoires | TVs Commercial & Consumer |
| Brightness | 350nit |
| Operation Hours | 16/7 |
| Orientation | Landscape & Portrait |
| Resolution | UHD |
| Series | QBB |
| Size | 65" |
| Type | Commercial |
Reviews
There are no reviews yet.