Description
Samsung 75″ QET Pro Display, LED UHD 4K 3840×2160, 300nits, USB, 2*HDMI, LAN, VESA, CMS, Dimension: 1673.2 x 958.2 x 59.9mm, 16/7 Operations, 3yr Warranty
RRP: N/A
Login for partner pricing
Samsung 75″ QET Pro Display, LED UHD 4K 3840×2160, 300nits, USB, 2*HDMI, LAN, VESA, CMS, Dimension: 1673.2 x 958.2 x 59.9mm, 16/7 Operations, 3yr Warranty
| Weight | 41.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1673.2 × 958.2 × 59.9 mm |
| Manufacturer | Samsung |
| Product Categoires | TVs Commercial & Consumer |
| Brightness | 300nit |
| Operation Hours | 16/7 |
| Orientation | Landscape |
| Resolution | UHD |
| Series | QET |
| Size | 75" |
| Type | Commercial |
Reviews
There are no reviews yet.