Description
Gigabyte PCI-E2 GeForce GT710, 2GB DDR3 64Bit, 954MHz, DVI/HDMI/VGA, Multi-view 3, Max Res 4096×2160, Low Profile, 3 Year Warranty
RRP: $99.00 Inc. GST
Login for partner pricing
In stock > 5
Please log in or register to add products to your cart.Gigabyte PCI-E2 GeForce GT710, 2GB DDR3 64Bit, 954MHz, DVI/HDMI/VGA, Multi-view 3, Max Res 4096×2160, Low Profile, 3 Year Warranty
| Weight | 1.0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 230 × 35 × 155 mm |
| Manufacturer | Gigabyte |
| Product Categoires | Video Cards |
| Max Res | 4096x2160 |
| Memory Bus | 64bit |
| Memory Size | 2GB |
| Memory Type | DDR3 |
Reviews
There are no reviews yet.