Description
HP Elite Mini 600 G9, i5-13500T, 16GB, 512GB SSD, WLAN, W11P64, 3YR NBD ONSITE WTY
RRP: $1,799.00 Inc. GST
Login for partner pricing
In stock > 5
Please log in or register to add products to your cart.HP Elite Mini 600 G9, i5-13500T, 16GB, 512GB SSD, WLAN, W11P64, 3YR NBD ONSITE WTY
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 500 × 240 × 130 mm |
| Manufacturer | HP |
| Product Categoires | Workstations |
| Form Factor | Mini |
| Graphics | Integrated Graphics |
| Processor | i5 |
| Product Line | Elite Mini 600 G9 |
| RAM | 16GB |
| Storage | 512GB SSD |
Reviews
There are no reviews yet.