Description
HP P27H G5 27″ 75Hz FHD IPS Monitor Anti-Glare 1920×1080 16:9 5ms Height Adjustment Tilt Speakers DP HDMI VGA VESA 3yrs wt
RRP: $389.00 Inc. GST
Login for partner pricing
1 In stock
Please log in or register to add products to your cart.HP P27H G5 27″ 75Hz FHD IPS Monitor Anti-Glare 1920×1080 16:9 5ms Height Adjustment Tilt Speakers DP HDMI VGA VESA 3yrs wt
| Weight | 8.0 kg |
|---|---|
| Dimensions | 685 × 140 × 420 mm |
| Manufacturer | HP |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Input | D-Sub~HDMI~DisplayPort |
| Monitor type | Flat Panel |
| Resolution | 1920x1080 |
| Size | 27" |
| Stand | Tilt~Height |
| VESA | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.