Description
ThinkVision P27q-30, 27″ WLED Backlit LCD IPS Monitor, 2560 x 1440 16:9, DP/HDMI/USB Type-C input, 4-port USB3.1 Gen1 hub; Height, Tilt, Swivel, Pivot, Cables in box: Power Cable, USB Type C Gen2, USB Type-A to Type-B, 3-year warranty
RRP: $599.00 Inc. GST
Login for partner pricing
2 In stock
Please log in or register to add products to your cart.ThinkVision P27q-30, 27″ WLED Backlit LCD IPS Monitor, 2560 x 1440 16:9, DP/HDMI/USB Type-C input, 4-port USB3.1 Gen1 hub; Height, Tilt, Swivel, Pivot, Cables in box: Power Cable, USB Type C Gen2, USB Type-A to Type-B, 3-year warranty
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 690 × 148 × 525 mm |
| Manufacturer | Lenovo |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Input | HDMI~DisplayPort~"USB 3.0" |
| Monitor type | Flat Panel |
| Resolution | 2560x1440 |
| Size | 27" |
| Stand | Tilt~Swivel~Pivot~Height |
| VESA | 0 |
Reviews
There are no reviews yet.