Description
ThinkVision P34w-20, Raven Black, 34.14″, 300 cd/m², IPS, 3440×1440, Anti-glare, Low Blue Light, 2x HDMI 2.0, 1x DP 1.2, 3Wx2, ThinkVision MC 50 Support, Tilt, Swivel, Height Adjust Stand, 3 yr warranty
RRP: $1,269.00 Inc. GST
Login for partner pricing
1 In stock
Please log in or register to add products to your cart.ThinkVision P34w-20, Raven Black, 34.14″, 300 cd/m², IPS, 3440×1440, Anti-glare, Low Blue Light, 2x HDMI 2.0, 1x DP 1.2, 3Wx2, ThinkVision MC 50 Support, Tilt, Swivel, Height Adjust Stand, 3 yr warranty
| Weight | 14.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 940 × 470 × 220 mm |
| Manufacturer | Lenovo |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Input | HDMI~DisplayPort~USB-C |
| Monitor type | Flat Panel |
| Resolution | 3440x1440 |
| Size | 34.14" |
| Stand | Tilt~Swivel~Height |
| VESA | 0 |
Reviews
There are no reviews yet.