Description
Samsung 34″ Curve WQHD LED, 3440×1440, 21:9, 350nits, 100Hz, 5ms, DP/HDMI/USB Type-C, 3 Port USB 3.0 Hub, LAN, KVM, Webcam, Height/Tilt/Swivel, VESA, 3 Year Warranty
RRP: $999.00 Inc. GST
Login for partner pricing
2 In stock
Please log in or register to add products to your cart.Samsung 34″ Curve WQHD LED, 3440×1440, 21:9, 350nits, 100Hz, 5ms, DP/HDMI/USB Type-C, 3 Port USB 3.0 Hub, LAN, KVM, Webcam, Height/Tilt/Swivel, VESA, 3 Year Warranty
| Weight | 10.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 890 × 210 × 470 mm |
| Manufacturer | Samsung |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Input | "USB 3.0"~USB-C |
| Monitor type | Curved |
| Resolution | 3440x1440 |
| Size | 34" |
| Stand | Tilt |
| VESA | 0 |
Reviews
There are no reviews yet.