Description
AOC 24.5″ FHD VA Gaming Monitor, 1920×1080, 2xHDMI/DP, 240Hz, 0.5ms response, VESA, Height, Swivel, Tilt Stand, DP Cable Included, 3 Year Warranty
RRP: $339.90 Inc. GST
Login for partner pricing
2 In stock
Please log in or register to add products to your cart.AOC 24.5″ FHD VA Gaming Monitor, 1920×1080, 2xHDMI/DP, 240Hz, 0.5ms response, VESA, Height, Swivel, Tilt Stand, DP Cable Included, 3 Year Warranty
| Weight | 6.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 541 × 620 × 160 mm |
| Manufacturer | AOC |
| Product Categoires | Monitors |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Input | HDMI~DisplayPort |
| Monitor type | Flat Panel |
| Resolution | 1920x1080 |
| Size | 24.5" |
| Stand | Tilt~Swivel~Height |
| VESA | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.